medi-spa

O nas

Medi Spa Zielnik to miejsce dla Ciebie!

Jesteśmy położeni w stolicy podkarpacia, Rzeszowie, choć w mieście to u nas poczujesz bliski kontakt z naturą, mieścimy się na dużej zalesionej działce w zabytkowej chacie ujętej w Gminnej Ewidencji Zabytków. Nasze wnętrze cechuje prostota i swojski styl, w którym każdy się odnajdzie.
W „Zielniku” oryginalność i naturalność idą w parze z profesjonalizmem i usługami na najwyższym poziomie.
To idealne miejsce na wypoczynek i odnowę biologiczną. Jako jedyni w Rzeszowie posiadamy grotę solną, w której można się zregenerować oraz 3 gabinety zabiegowe. Jeśli masz problemy zdrowotne, nie musisz już jechać do sanatorium, u nas wykonasz zabiegi siarczkowe i borowinowe oraz lecznicze kąpiele. Powrót do natury i relaks zapewnią między innymi masaże stemplami ziołowymi, gorącymi kamieniami, ayurveda oraz zabiegi na ciało i twarz. Wiedząc, że stan naszej psychiki i nasze samopoczucie często powiązane są z naszym wyglądem oferujemy również szeroki zakres usług z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej.

Medi Spa Zielnik to miejsce dla Ciebie!

Medi Spa Zielnik to doskonałe miejsce na uczczenie wyjątkowych okazji; Dnia Matki, Dziecka, Walentynek. W ramach pakietów dla dwojga możecie wraz z bliską osobą jednocześnie korzystać z zabiegów i masaży w jednym gabinecie. Dla większych grup wykonujemy masaże i zabiegi w mongolskiej jurcie przy cieple kominka opalanego drewnem. To idealny pomysł na spędzenie np. wieczoru panieńskiego. Dodatkowo, dzięki współpracy z jedyną w Rzeszowie „Leśną szkołą” WooHoo Forest również najmłodsi znajdą dla siebie wiele atrakcji.

medi-spa
Medi Spa Zielnik

Skontaktuj się z nami

Odwiedź nas!

+48 888 524 032
spazielnik@gmail.com
ul. Kwiatkowskiego 18, 35-311 Rzeszów

pl_PLPolish